Samblavaba muru

5 kg EAN 5907487102669

Lae suur pilt >

Samblavaba muru

Mineraalväetis murust sambla tõrjumiseks. Sisaldab kõrreliste jaoks kergesti omastatavaid toitaineid, mis loovad head tingimused muru kasvuks ja arenguks. Väetises sisalduv raud muudab pinnase sambla kasvuks ebasoodsaks (alandab mulla pH-d), piirates selle levikut. Samblad pruunistuvad ja neid on kerge välja riisuda. Hävitab sambla ja piirab selle edasist levikut. Annab murule hea muru tallamiskindluse, arengu ja kasvu. Intensiivne roheline värvus. VÄETIS EI OLE TAIMEKAITSEVAHEND.

Kasutamine:

3 nädalaste intervallidega. Parima tulemuse saamiseks väetada kuiva muru peale niitmist. Väetise kulu 30 g/m2. Pärast väetamist tuleb muru korralikult kasta. Ühtlaseks väetamiseks kasutada külvikut. Ärge kasutage väetist tugeva tuule ja ereda päikesega.

Substral soovitab

NB! Kivist, betoonist ja keraamilisest materjalist plaatidele ja puit ning tekstiilmaterjalile sattunud väetis eemalda kuivalt ja siis alles pesta pinnad. Väetises olev raud võib jätta pindadele pruunid plekid. Vältige murul kõndimist pärast väetamist ja enne muru kastmist või vihma. See võib kaasa tuua jalatsite ja rõivaste värvumise.

Koostis:

EÜ-VÄETIS. NPK (MgO + SO3) väetis. N:P2O5:K2O 16:5,1:5,1 (3 + 26)
Koostis: Üldlämmastik N 16% sh, 2,6% ammooniumlämmastikku, 13,4% uurealämmastik. Fosforpentaoksiid P2O5 5,1% tsitraat lahustuv ja vees lahustuv. Kaaliumoksiid K2O 5,1%, lahustub vees. Magneesium (MgO) 3%. Vääveltrioksiidi üldsisaldus (SO3) 26%. Raud Fe 4%.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletult originaalpakendis kuivas ja pimedas, temperatuuril 5-25°C, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Kasutage põhilisi ettevaatusabinõusi võib ärritada silmi ja nahka. Allaneelamine: loputage suud ja jooge rohkesti vett. Väetise silma sattumisel loputada silmi rohke veega. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE tel.16662 või arstiga. Säilimis ja kasutusaeg: ei ole piiratud. Valmiste aeg: vt pakendilt.