Lillede istutussegu

Pakend: 20 L EAN 5906992573346

Lae suur pilt >

Lillede istutussegu

Sobib nõrgalt happelist ning suure ja keskmise toiteelementide vajadusega taimede istutamiseks. Rikastatud juurdumist soodustava Plant Starter® ja pikatoimelise väetisega Osmocote®. Tänu niiskusrežiimi parandavale perliidile sobib eriti hästi suvelillede (pelargoonide, petuuniate, lemmaltsade, fuksiate, begooniate, raudürdi, inglitrompeti jt) istutamiseks ja sibullillede kasvatamiseks.

Kasutamine:

Suvelillede ja suurema väetustarbega toalillede istutamiseks. Kasvumulla parandamiseks taimede istutamisel aias ja peenardel. Sobib hästi “sibullillede” maha panekuks ja nende kasvumulla vahetamiseks kasvukohal.

Substral soovitab

Pärast istutamist kastke taim korralikult ja jätke mõneks tunniks otsese päikese eest varjatud kohta. Regulaarset taimede väetamist võite mullapalliga istutatud taimede korral alustada kohe. Paljasjuursetel taimedel tuleb lasta esmalt juurduda ja lisaväetamist võib alustada alles 2-3 nädala pärast. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla hulka Suvelillede hüdrogeel + Start® väetist või Osmocote® Toa – ja aia väetist koos hüdrogeeliga. Lisada võib ka 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust Tseoliiti.

Koostis:

Madalsoo- ja rabaturbast, rikastatud pikatoimelise väetise ja veerežiimi parandava perliidiga 10%. Mulda on rikastatud Plant Starter® NPK 10-52-10 (soodustab juurdumist) ja pikatoimelise Osmocote® NPK 15-09-09 väetiste seguga (48g) Istutussegu pH: 5,4–6,0 EC vesilahuse elektrijuhtivus alla 1,5 mS/m Olek: tahke puiste, fraktsioon 0–20 mm.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.