Huumusrikas muld

Pakend: 40 L EAN 75907487103048

Lae suur pilt >

Huumusrikas muld

100% looduslik muld on hea niiskusrežiimiga, umbrohu ja haigusvaba. Rikastatud loodusliku Terra Humus väetisega. Sisaldab looduslikke humiinhappeid, mis soodustavad seemnete idanemist, taimede juurdumist ja parandavad taimede vastupanuvõimet haiguste suhtes. Aktiviseerib mulla mikroorganismide elutegevust.

Kasutamine:

Sobib erinevate taimede külviks, kasvatamiseks alates noortaimest kuni saagikandvuse lõpuni, toa- ja suvelillede istutamiseks, erinevate köögiviljade ja maitsetaimede kasvatamiseks ja mulla parandamiseks. Sobib ideaalselt piiratud kasvuruumis (potid, istutuskastid) taimede kasvatamiseks. Ideaalne mahepõllumajanduses, suurendab saaki kuni 30% võrra. Aiamulla veerežiimi ja toitainete sisalduse parandamiseks segada vahekorras 1:1

Substral soovitab

Taimede looduslikuks lisaväetamiseks soovitame kasutada Substral® Naturen® väetist Huumus ja Substral® Bio Kasvustimulaator’it Kõrvenõgese ekstraktist. Kuiva ja päikselise kasvukoha korral segage mulda Substral® Tseoliit’i 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust (lubatud kasutada mahetootmises), mis tagab hea niiskusrežiimi. Lehetäide jt kahjustuse korral kasutage Substral® Naturen® Multi-Insekt’i. Haiguste ja kahjurite korral kasutage Substral® Bio Kõrvenõgese ekstrakti Kompleksne kaitse.

Koostis:

kõrg- ja madalsooturvas, looduslik kompost Terra HUMUS.

pH 5,5 – 6,5 (H20 lahusest). Soolade sisaldus 2,5 g NaCl/dm3. Fraktsioon: Ø 0-30 mm.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.