Lendavate putukate tõrjevahend

400 ml EAN 5907487103970

Lae suur pilt >Toote Ohutuskaart >

Lendavate putukate tõrjevahend

Putukate tõrjevahend on kasutusvalmis insektitsiid kärbeste, sääskede, koide, herilaste, vaablaste ja muude putukate tõrjeks sise- (korterid, hotellid, puhkemajad, kauplused, põllumajandus- ja tööstushooned) ja välistingimustes . Kasutamiseks koduses majapidamises.

Keskkonnateadlikule aednikule:

Viige kasutamata jäägid ja tühjad pakendid ohtlike jäätmete kogumiskohta.

Vältimaks ohtu inimesele ja keskkonnale tuleb järgida kasutusjuhendi nõudeid!

Kasutamine:

Pihustada otse putukale umbes 30 cm kauguselt ja 1-2 sekundi jooksul. Kohene toime on sääskedele, koidele ja hõbekärbestele. Mõju herilastele ja vaablastele ca’ poole minuti jooksul. Mitte pihustada inimestele, lemmikloomadele, toidule, toiduvalmistamisvahenditele ja söögiriistadele. Toiduga kokkupuutuvad pinnad tuleb enne taaskasutamist pesta (nt. majapidamislapiga,-puhastusvahendi ja veega).

Enne kasutamist pudelit hästi loksutada.

Substral soovitab

Eemaldage lemmikloomad töödeldavast ruumist ja katke akvaarium, lülitage akvaariumi pump välja. Katke ka voodipesu, mänguasjad, pakkimata toit ja toidu valmistamiseks või säilitamiseks mõeldud vahendid ning toataimed.

 

 

Koostis:

Süsivesiniklahustitega ekstraheerimisel saadud Chrysanthemum cinerariaefolium’i ekstrakt 0,5 g/kg, Piperonüülbutoksiid 1,5 g/kg.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida toatemperatuuril jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstus kohas.
Kasutusaeg min.2 aastat normaalsetel hoiutingimustel.

Valmistusaeg / partii number : vt. pakendilt.