Looduslik istutus- ja külvimuld kompostiga

Pakend: 20 L EAN5907487101167

Lae suur pilt >

Looduslik istutus- ja külvimuld kompostiga

100% looduslik muld seemnete külviks ja taimede pikeerimiseks.
Looduslik kompost parandab idanemist, soodustab taimede juurdumist ja parandab nende vastupanuvõimet haiguste suhtes.

Kasutamine:

Madala toitainete sisaldusega 100% looduslik muld on hea niiskusrežiimiga, umbrohu ja haigusvaba.
Looduslik kompost parandab seemnete idanemist, soodustab taimede juurdumist ja parandab nende vastupanuvõimet haiguste suhtes.
Sobib seemnete külviks, taimede ettekasvatamiseks ja istutamiseks ning väikese ja keskmise toitainete vajadustega taimede kasvatamiseks (nt. maitsetaimed).

Substral soovitab

Suurema toitainete vajadusega taimede ettekasvatamisel lisage mullale juurde 40 g Substral® Osmocote® Start väetist (1g väetist 1L mulla kohta). Vajadusel kastke taimi Miracle-Gro® kastmisväetistega. Loodusliku viljeluse korral kasutage maitsetaimede väetamiseks Bio Kasvustimulaatorit Kõrvenõgese ekstraktist. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla Tseoliiti 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust (lubatud kasutada mahetootmises). Lehetäide jt kahjustuse korral kasutage Naturen Multiinsekti. Haiguste ja kahjurite korral Kompleksne kaitse Bio Kõrvenõgese ekstraktist.

Koostis:

Koostis: kõrg- ja madalsooturvas, liiv ja looduslik kompost pH 5,7 – 6,2 (H20 lahusest). Soolade sisaldus väiksem kui 1,0 mS/m. Fraktsioon: Ø 0-20 mm.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.