Miracle-Gro® magneesiumsulfaat aia-ja toataimedele

Pakend: 1 kg EAN 5907487101532

Lae suur pilt >

Pakend: 5 kg EAN 5907487101549

Lae suur pilt >Toote Ohutuskaart >

Miracle-Gro® magneesiumsulfaat aia-ja toataimedele

Mulla magneesiumi puuduse ennetamiseks ja vähendamiseks tarbe- ja dekoratiivtaimedel aias ja toas. Eriti soovitatav okaspuude jt igihaljaste taimede, rooside, viljapuude ja marjapõõsaste, vaarikate, tomatite, kurkide, palmiliste, draakonipuude, fuksiate, pelargoonide jt taimede magneesiumi ja väävlipuuduse kõrvaldamiseks. Aitab kaasa rohelise pigmendi (klorofülli) tootmisele. Magneesiumi puuduse tunnused: Taime vanemad lehed kahvatuvad; leheroodude vahelt kaob roheline värvus ja asendub kollase, oranži või lillakaspunase tooniga; taimede areng aeglustub, kasvu periood pikeneb, õied ei viljastu, viljad ei valmi õigeaegselt.

Kasutamine:

Kasutamine vastavalt vajadusele Väetis puistata ühtlaselt taimede alla, segada kergelt mullaga ja kasta või lahustada vees ja kasutada taimede kastmiseks või pritsimiseks. Kasutamise tulemus on näha lühikese ajaga. Kasutamiseks 5–20 taimel.
Lisaväetamine: puistata madalamatele (alla 2m) taimedele 100 g/m², kõrgematele (üle 2m) taimedele 200 g/m². Toime kiirendamiseks kasta. Kasutatakse 1 kord aastas.
Vanemad okaspuud: Kõrgus kuni 2 m 35–50 g/m², kõrgus üle 2 m kuni 200 g/m². Pärast väetamist kasta rohke veega (20–60 l).
Istutamisel: 25 g väetist 10 l mulla kohta. Väetis puistata istutusaugu põhja ja segada mullaga.
Suur magneesiumivaegus: Pritsimiseks lahusta 200 g / 10 l .
NB! Pritsida hommikul või õhtul. Mitte kunagi otsese päikesega. Vältida õite ja noorte võrsete pritsimist.
20 g = 1 spl. kuhjaga.

Substral soovitab

Kasutada vastavalt vajadusele.

Koostis:

EÜ VÄETIS. Magneesiumsulfaat 16 MgO + 30 SO3
Koostis: vees lahustuv magneesiumoksiid (MgO) 16%, vees lahustuv vääveltrioksiid (SO3) 30%

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna originaal pakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Allaneelamisel halva enesetunde korral võtke ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE tel. 16662 või pöörduda vajadusel arsti poole. Säilitada originaalpakendis suletuna temperatuuril +5-+30°C.

Valmistatud: vt.pakendilt. Säilivus- ja kasutusaeg ei ole piiratud.