Naturen® Looduslik muld Terra Humus

Pakend: 40L EAN 5907487102379

Lae suur pilt >

Naturen® Looduslik muld Terra Humus

100% looduslik. Sobib erinevate väikese ja keskmise toitainete vajadusega taimede (maitsetaimed, tomatid jt) kasvatamiseks pottides, istutuskastides jne ning pikema kasvuajaga taimede (paprikad, tomatid, petuuniad jne) ettekasvatamiseks (seemnete külviks ja pikeerimiseks). Rikastatud loodusliku väetisega Terra Huumus.

Kasutamine:

Sobib erinevate taimede kasvatamiseks noortaimest kuni saagikandvuse lõpuni ning mulla parandamiseks. Looduslik Terra HUMUS sisaldab suures koguses looduslikke humiinhappeid, mis soodustab seemnete idanemist, taimede juurdumist ning parandab taimede vastupanuvõimet haiguste suhtes. Segades 1:1 aiamullaga parandab mulla veerežiimi ja toitainete sisaldust. Aktiviseerib mulla mikroorganismide elutegevust.

Substral soovitab

Taimede lisaväetamiseks kasutage Naturen® Looduslikku väetist Huumusega või Kõrvenõgese Bio ekstrakti – Kasvustimulaator. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulda Tseoliiti: 2-5 % kasvusubstraadi mahust (lubatud kasutada mahetootmises). Lehetäide jt kahjustuse korral kasutage Naturen® Multi-Insekti. Haiguste ja kahjurite korral Kõrvenõgese Bio ekstrakti – Kompleksne kaitse.

Koostis:

Koostis: kõrg- ja madalsooturvas, looduslik kompost Terra HUMUS. pH 5,5 – 6,5 (H20 lahusest) Soolade sisaldus 2,5 g NaCl/dm3 Fraksion: Ø 0-30 mm.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.