Naturen® Looduslik muld Terra Humus

40 liitrit pakendamise hetkel.
EAN 5907487102379

Lae suur pilt >

Naturen® Looduslik muld Terra Humus

100% looduslik. Sobib erinevate taimede kasvatamiseks jt väikese ja keskmise toitainete vajadustega taimede ettekasvatamiseks, pikeerimiseks ja seemnete külviks. Rikastatud loodusliku väetisega Terra Humus.

Kasutamine:

Sobib erinevate taimede kasvatamiseks noortaimest kuni saagikandvuse lõpuni ning mulla parandamiseks. Looduslik Terra HUMUS sisaldab suures koguses looduslikke humiidhappeid, mis soodustab seemnete idanemist, taimede juurdumist ning parandab taimede vastupanuvõimet haiguste suhtes. Segades 1:1 aiamullaga parandab mulla veerežiimi ja toitainete sisaldust. Aktiviseerib mulla mikroorganismide elutegevust.

Substral soovitab

taimede lisaväetamiseks kasutage Naturen® Looduslik väetist HUUMUS või Bio Kasvustimulaatorit Kõrvenõgese ekstraktist. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla Tseoliiti 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust (lubatud kasutada mahetootmises). Lehetäide jt kahjustuse korral kasutage Naturen® Multiinsekti. Haiguste ja kahjurite korral Kompleksne kaitse Bio Kõrvenõgese ekstraktist.

Koostis:

Koostis: kõrg- ja madalsooturvas, looduslik kompost Terra HUMUS. pH 5,5 – 6,5 (H20 lahusest) Soolade sisaldus 2,5 g NaCl/dm3 Fraksion: Ø 0-30 mm.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.