Naturen® Maitsetaimede muld Terra Humus

Pakend: 5 L EAN 5907487102355

Lae suur pilt >

Naturen® Maitsetaimede muld Terra Humus

100% looduslik. Sobib erinevate maitsetaimede kasvatamiseks jt väikese ja keskmise toitainete vajadustega taimede ettekasvatamiseks, pikeerimiseks ja seemnete külviks. Rikastatud loodusliku väetisega Terra Humus.

Kasutamine:

Toas ja aias pottides maitsetaimede kasvatamiseks. Sobib ka toalillede istutamiseks. Sobib erinevate taimede kasvatamiseks noortaimest kuni saagikandvuse lõpuni ning mulla parandamiseks. Looduslik Terra HUMUS sisaldab suures koguses looduslikke humiidhappeid, mis soodustab seemnete idanemist, taimede juurdumist ning parandab taimede vastupanuvõimet haiguste suhtes. Segades 1:1 aiamullaga parandab mulla veerežiimi ja toitainete sisaldust. Aktiviseerib mulla mikroorganismide elutegevust.

Substral soovitab

Pärast istutamist kastke taim korralikult ja jätke mõneks tunniks otsese päikese eest varjatud kohta. Regulaarset taimede väetamist võite mullapalliga istutatud taimede korral alustada kohe. Paljasjuursetel taimedel tuleb lasta esmalt juurduda ja lisaväetamist võib alustada alles 2-3 nädala pärast. Kasutage maitsetaimede väetamiseks Bio Kasvustimulaatorit Kõrvenõgese ekstraktist. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla Tseoliiti 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust (lubatud kasutada mahetootmises). Lehetäide jt kahjustuse korral kasutage Naturen Multiinsekti. Haiguste ja kahjurite korral Kompleksne kaitse Bio Kõrvenõgese ekstraktist.

Koostis:

Koostis: kõrg- ja madalsooturvas, liiv ja looduslik kompost. pH 5,5 – 6,5 (H20 lahusest) Soolade sisaldus 2,5 g NaCl/dm3 Fraktsioon: Ø 0-30 mm

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.