Marjad ja köögivili. Väetis Osmocote® kaks ühes 6 kuud

Pakend: 750 g EAN 4062700675113

Lae suur pilt >Toote Ohutuskaart >

Marjad ja köögivili. Väetis Osmocote® kaks ühes 6 kuud

Erinevate köögiviljade tomatid, kurgid, suvikõrvitsad, paprikad, tšilli, maitseaimede aga ka maasikad, marjad ja kõik viljapuud kaks ühes väetis. Kohene kiire toime koos usaldusväärse ja turvalise väetamisega vastavalt taime vajadustele, soojuse ja niiskuse koosmõjul järk-järgult 6-kuu vältel. Mikroelementidega rikastatud mineraalväetis sisaldab tasakaalustatult kõiki taimede kasvuks, arenguks vajalike toiteelemente. Annab hea kasvuhoo. Tagab rikkaliku õitsemise ja viljumise ning maitsva saagi ilma ohuta taimi nitraatidega üle väetada. Tõstab looduslikku vastupanuvõimet haiguste ja kahjurite suhtes.

Keskkonnasõbralik – toitaineid ei uhuta põhjavette.

Keskkonnateadlikule aednikule:

Tasakaalustatult väetatud taim omab tugevamat vastupanuvõimet haiguste ja kahjurite suhtes ning tuleb paremini toime keskkonnastressiga.

Keskkonnasõbralik – granuleeritud väetis on kaetud erilise kattega, mille tõttu toitelemendid püsivad mullas ning neid ei uhuta juurte ulatusest sügavamale ega põhjavette. Väetise graanulite kate hakkab pärast toimeaja lõppu lagunema. Graanulid on nähtavad aasta jooksul kuigi ei oma enam väetavat toimet.

Kartong pakend on 100% valmistatud taaskasutatud materjalist. Pakend 100% taaskasutatav. Kõrvaldage pakend vastavalt pakendiseadusele.

Kahjulik veeorganismidele, pikaajalise toimega. Ärge laske väetisel sattuda kanalisatsiooni ega pinnavette. Sisaldab isotsüanaate. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Kasutamisel on soovitatav kanda aianduskindaid. Pärast kasutamist pesta käed.

Ärge laske väetisel sattuda kanalisatsiooni ega pinnavette.

Väetise graanulite kate hakkab pärast toimeaja lõppu lagunema. Graanulid on nähtavad aasta jooksul kuigi ei oma enam väetavat toimet.

Kasutamine:

1 x aastas. Parim aeg kasvuperioodi alguses. Kastmine kiirendab väetise toime algust.

Doseerimine: 1tl = 5g; 1spl = 15g.

 

KÖÖGIVILI kasutamine:
Suure vajadusega:

Tomat, suvikõrvits, kõrvits, kurk

25-30 g / taim
Kapsa liigid 60-75 g / m2
Keskmise vajadusega: paprika, tšilli 20-25 g / taim
Spinat, seller, kartul 50-60 g / m2
Väikese vajadusega: porgand, sibul, punapeet 40-50 g / m2
PUUVILJAD Kasutusmäär
Maasikad: uued istutused

Olemasolevad taimed

30 g/m2

50-60 g/m2

Marjapõõsad 40-60 g / m2
Kääbus- ja sammasviljapuud, viljapuud: olenevalt suurusest 50-100 g / taim

Koostis:

NPK väetis. N:P2O5:K2O (MgO) 16:7:18 (4) +mikroelemendid. Kasutamiseks aianduses. Madala kloorisisaldusega alla 2%.

Koostis: Üldlämmastik (N) 16%, sh 1,6% ammoniumlämmastik, 12,9% karbamiidlämmastik.; tsitraadis ja vees lahustuv fosforpentaoksiid (P2O5) 7%, sh 5,3% veeslahustuv ; vees lahustuv kaaliumoksiid (K2O) 18%; magneesiumoksiid (MgO) 4%, sh vees lahustuv 1,1%; vask (Cu)0,01%; raud (Fe) 0,18%; mangaan (Mn) 0,064%; tsink (Zn) 0,22%.

Sisaldab 1,2% formaldehüüduurea-N, mille annab sideainena metüleenuurea.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna originaal pakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Allaneelamisel halva enesetunde korral võtke ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE tel. 16662 või pöörduda vajadusel arsti poole. Säilitada originaalpakendis suletuna temperatuuril +5-+30°C.

Valmistatud: vt.pakendilt. Säilivus- ja kasutusaeg ei ole piiratud

.

Keskkonnateadlikule aednikule:

kaetud graanul