Osmocote® Rooside väetis 6 – kuud

Pakend: 300 g EAN 5907487101013

Lae suur pilt >

Osmocote® Rooside väetis 6 – kuud

Taimede istutamiseks ja pealtväetamiseks. Ühtlane ja tasakaalustatud väetamine kasvuperioodi lõpuni, tuues esile sordiomase värvikirkuse. Väetist võib kasutada ka aia üldväetisena kõikide puude, põõsaste, püsi- ja suvelillede väetamisel ning sibullillede mahapanekul. Mugav väetada ka multšitud ja potis kasvavaid taimi. Tagab taimede pikaajalise, rikkaliku ja värvikirka õitsemise ning uute õiepungade moodustamise. Taimi varustatakse toitainetega vastavalt taime vajadustele sõltuvalt mulla niiskusest ja temperatuurist. Aitab kaasa noorte võrsete õigeaegsele puitumisele tõstes nii nende talvekindlust. Puudub vajadus kasutada eraldi “sügisväetist”.
100% väetisegraanulitest on kaetud looduslike õlide baasil valmistatud vaigukestaga. Graanuli kest laguneb mehaaniliselt ja bioloogiliselt, kui kõik toitained on jõudnud mulda. Kasutamine lihtne ja mugav. Pakendis mõõtenõu 10 g. Toime 6-kuud.

Kasutamine:

Kasutamine märts-juuli. Optimaalne kasutamisaeg on kevadel, kasvuperioodi alguses. Laota väetis ühtlaselt laiali taime alla. Jälgi, et väetis kataks taimede juurtepiirkonna tervikuna. Juurtepiirkond vastab ligikaudu taime läbimõõdule. Toime kiirendamiseks sega väetis mullaga ja kasta.
Uute taimede istutamisel segada mulda 25 g väetist taime kohta või 40 g väetist 10 liitri kasvumulla kohta. Sügisel istutatud taimi väetage alles järgmisel kevadel.
Pealtväetamine – 40 g väetist taime kohta või 75 g/m².

Substral soovitab

Taimede tugevdamiseks võib kasutada lisaks Miracle-Gro® Rooside väetist.

Koostis:

EÜ – VÄETIS. NPK väetis. N:P2O5:K2O 15:10:12 +2 MgO +mikroelemendid. Kloorivaba. Koostis: lämmastik (N) 15%, sh 7,9% nitraatlämmastikuna ja 7,1% ammooniumlämmastikuna; fosforpentaoksiid (P2O5) 10% tsitraat lahutuv ja vees vahustuv, sh 7% vees lahustuv; kaaliumoksiid (K2O) 12% vees lahustuv; magneesium (MgO) 2% sh 1,4% vees lahustuv; boor (B) 0,02% vees lahustuv; vask (Cu) 0,05% sh 0,035% vees lahustuv; raud (Fe) 0,04% sh 0,035% vees lahustuv; molübdeen (Mo) 0,02% sh 0,014% vees lahustuv; tsink (Zn) 0,015% sh 0,01% vees lahustuv.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilitada originaalpakendis suletuna temperatuuril +5-+30°C, otsese päikese eest varjatud kuivas kohas. Säilivusaeg mitte alla 60 kuu. Valmistamise aeg vaata pakendilt. Kasutusaeg ei ole piiratud.