Rooside kasvusubstraat 20L + Osmocote®

Pakend: 20 L EAN 5907487105554

Lae suur pilt >Toote etikett >

Rooside kasvusubstraat 20L + Osmocote®

Kasutusvalmis spetsiaalne rooside istutusegu nii aias kui ka pottides kasvavate igat tüüpi rooside jt. püsikute istutamiseks ja ettekasvatamiseks, pinnase rikastamiseks ja uuendamiseks juba kasvavate põõsaste ümber, tagades optimaalse kasvu ja õitsemise ka rasketes tingimustes. Vihmakindla katte korral ka rooside talviseks muldamiseks. Sobib ka teiste püsikute ja õitsvate põõsaste istutamiseks. Sisaldab pikatoimelist Osmocote® väetist, mis pakub makrotoitaineid kuni 6 kuud ja PlantStart® väetist, mis aitab taimi kohaneda uue kasvusubstraadiga kuni 2 nädalat. Keskkonnahoiu huvides on selle substraadi turbasisaldus vähendatud puidukiudude kasuks.

Kasutamine:

  • Rooside, püsi- ja suvelillede istutamiseks.
  • Kasvupinnase parandamiseks taimede istutamisel aias ja peenardel.
  • Sobib hästi “sibullillede” maha panekuks ja nende kasvumulla vahetamiseks kasvukohal.
  • Istutuste arv / Poti Ø cm: 4 / 9-22 cm; 2 / 25 cm; 3 / amplid 30 cm

Substral soovitab

Pärast istutamist kastke taim korralikult. Regulaarset taimede väetamist võite mullapalliga istutatud taimede korral alustada kohe. Paljasjuursetel taimedel tuleb lasta esmalt juurduda ja lisaväetamist võib alustada alles 2-3 nädala pärast. Kui tegu on väga päikeselise kasvukohaga segage kasvumulla hulka Suvelillede hüdrogeel + Start® väetist või Osmocote® Toa – ja aia väetist koos hüdrogeeliga. Lisada võib ka 2 – 5 % kasvusubstraadi mahust tseoliiti.

Rooside istutamisel tuleb jälgida, et põõsad istutataks õigele sügavusele arvestades kasvukohta. Roosikasvatajad soovitavad jätta pookekoha vähemalt 5cm sügavusele. Rikkalikuks õitsemiseks võiks roose hakata lisaks väetama kahe kuu pärast nt. Substral® MiracleGro® Roosi väetisega.

Koostis:

Koostis: Madal- ja kõrgsoo turvas, kooremultš ja puidukiu segu. Väetiste segu: Osmocote® NPK 15:9:11 ja Osmocote® NPK 15:9:12 ning PlantStarter NPK 10:52:10 pH: 5,7-6,2 (H2O); EÜ vesilahuse el.juhtivus 150mS/m vorm: tahke, fraktsioon 0-20mm

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40°C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.