Rooside väetis 100 päeva

Pakend: 1 kg EAN 5907487100832

Lae suur pilt >Toote Ohutuskaart >

Rooside väetis 100 päeva

Pikatoimeline väetis rooside jt lillede ja dekoratiivtaimede ning puu- ja köögiviljade väetamiseks. Tagab sordiomase õite ja lehtede värvi, rikkaliku õitsemise, viljumise ja maitsva saagi. Võib kasutada nagu aia üldväetist. Kergesti taimede poolt omastatav vähemalt 70% ulatuses (enamlevinud graanulväetised 20-25%). Toimib 3x kauem ja kulub 3x vähem kui tavalist graanulväetist.

Kasutamine:

Väetamise aeg peale lumesulamist (alates märtsi lõpust) kuni oktoobrini, välja avatud pikkadel põuaperioodidel. 1-2 korda.
Aiataimed 50 g/m².
Roosid 50 g/m² või 40 g taime kohta.
Väetis laotada ühtlaselt taimede alla ja segada kergelt mulda. Toime alguse kiirendamiseks kasta. Soojuse ja niiskuse koosmõjul hakkab väetis pikkamööda lagunema ning jääb pealmisesse pinnasekihti ja taimejuured saavad seda vastavalt vajadusele iga päev.

Substral soovitab

Rikkaliku ja pikaajalise õitsemise saavutamiseks kasutage lisaväetamiseks kord kuus mikroelementide rikast Miracle-Gro® Rooside väetist.

Koostis:

EÜ-VÄETIS. NPK väetis. N:P2O5:K2O 18:5:10 +2MgO Koostis: Üldlämmastik N 18% sh 7,6% nitraatlämmastikku; 8,4% ammooniumlämmastikku, 2,0% uurealämmastik. Fosforpentaoksiid P2O5 5% tsitraat lahutuv ja vees vahustuv sh 3,7% vees lahustuv. Kaaliumoksiid K2O 10% lahustub vees. Magneesiumoksiid MgO 2%.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilitada originaalpakendis suletuna temperatuuril +5-+30°C, otsese päikese eest varjatud kuivas kohas. Säilivusaeg mitte alla 60 kuu. Valmistamise aeg vaata pakendilt. Kasutusaeg ei ole piiratud.