Toa- ja aialillede kasvusubstraat 20L + Osmocote®

Pakend: 20 L EAN 5907487105493

Lae suur pilt >Toote etikett >

Toa- ja aialillede kasvusubstraat 20L + Osmocote®

Kasutusvalmis istutussegu sobib õitsvate ja lehtdekoratiivsete toataimede istutamiseks ja ümberistutamiseks. Istikute pikeerimiseks ja aiamulla rikastamiseks. Kasvusubstraat soodustab juurte teket ja edasist tervislikku taimekasvu. Säilitab ühtlaselt niiskust ja õhku. Kuivades ei paaku ja kastes märgub muld kegelt. Sobib kasutamiseks nii plastik- kui savipottides. Sisaldab pikatoimelist Osmocote® väetist, mis pakub makrotoitaineid kuni 6 kuud ja PlantStart® väetist, mis aitab taimi kohaneda uue kasvusubstraadiga kuni 2 nädalat. Keskkonnahoiu huvides on selle substraadi turbasisaldus vähendatud puidukiudude kasuks.

Kasutamine:

  • Sobib enamuse toas kasvatatavate õitsvate ja lehtdekoratiivsete taimede istutamiseks ja ümberistutamiseks.
  • Toalille pistikute juurutamiseks.
  • Istikute pikeerimiseks.
  • Aiamulla rikastamiseks.
  • Istutuste arv / Poti Ø cm: 4 / 9-22 cm; 2 / 25 cm; 3 / amplid 30 cm

Sobib kasutamiseks plastik- ja savipottides. Säilitab ühtlaselt niiskust ja õhku. Kuivades ei paaku ja kastes märgub muld kergelt.

Substral soovitab

Parim toalillede ümberistutamise aeg on kevadel, kui taim alustab kasvamist või augustis-septembris. Taimi ei istutata ümber õitsemise ajal. Pärast istutamist kastke taim korralikult ja jätke nädalaks otsese päikese eest varjatud kohta. Parema tulemuse saavutamiseks võib alustada lisaväetamist pärast kuu aja möödumist spetsiaalsete toalillede väetisega: näiteks Lehtdekoratiivsete taimede, Tsitruseliste või Universaalse. Esimesed 5 kuud kasuta ½ soovituslikust väetise normist. Edasi kasuta väetist vastavalt pakendil olevale juhisele.
* Toitainerikast viljakat mulda vajavate taimede puhul sobib otse istutamiseks.
* Kaktuste ja sukulentide puhul lisada mullale 1/4 jämedat liiva.
* Sibullillede mahapanekul.
Mulla struktuuri ja väetustaseme parandamiseks.

Koostis:

Madal- ja kõrgsoo turvas, kooremultš ja puidukiu segu. Väetiste segu: Osmocote® NPK 15:9:11 ja Osmocote® NPK 15:9:12 ning Starter NPK 10:52:10 pH: 5,4-6,0 (H2O); EÜ vesilahuse el.juhtivus 150mS/m vorm: tahke, fraktsioon 0-20mm

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida suletuna kuivas, varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40C. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.