Toa- ja Rõduaia taimede Vegan väetis

Pakend: 240 ml EAN 4062700873755

Lae suur pilt >Toote Ohutuskaart >

Toa- ja Rõduaia taimede Vegan väetis

100% taime väetis. Sobib kõikide toa ja rõdutaimede sh köögiviljade ja maitsetaimede väetamiseks. Nähtav tulemus 7-päeva jooksul. Pumbaga pudelis, lihtne kasutada. Sobib mahepõllumajanduseks.

Kasutamine:

Enne kasutamist tugevalt loksutada! Vajutage mulla pinnale sobiv kogus väetist ja kastke taimi korralikult. Pärast kasutamist pesta käed.

Kasvuajal iga 2 nädala tagant. Väiksema väetustarbega sukulendid – kaktused, orhideed (1pumbavajutus lahjendada eelnevalt liitri veega) kord kuus.

Puhkeajal (oktoober-veebruar) ½ normist

Väikesed potid Ø 9-11cm pumbata 1 kord.

Keskmised potid Ø 12-19cm pumbata 2 korda.

Suured potid ˂ Ø 20cm pumbata 3 korda.

Mitte kasutada seemnete külvil ja pikeerimisel. Ei sobi taimede kasvatamisel mullata ehk vesiviljeluses (hüdropoonika).

 

Substral soovitab

100% taime väetis sisaldab rohkesti looduslikke ehk bioaktiivseid aineid mis soodustavad mineraalsete ainete lagunemist ja soodstab nende omadnamist taimede poolt. Orgaaniline aine parandab mulla füüsikalisi ja keemilisi omadusi ning vee- ja õhurežiimi.

Koostis:

A – orgaaniline väetis 3,5% N üldlämmastik, 3,2% N orgaaniliselt seotud lämmastik. 5,0% K20 kaaliumoksiid, 4,9% K20 vees lahustuv kaaliumoksiid. Kloorivaba.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida püstiasendis. Hoida kuivas, jahedas, päikese ja külmumise eest kaitstult temperatuuril 5–35ºC! Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas! Kasutusaeg ei ole piiratud.