Universaalne vedelväetis

Pakend: 500 ml EAN 5901875002241

Lae suur pilt >

Universaalne vedelväetis

Mineraalne täisväetis mikroelementidega õitsevate ja lehtdekoratiivsete toalillede jt taimede aastaringseks väetamiseks nii toas kui õues. Vital-Activ ja Raud-Plus koostises tagab taimede parima võimaliku kasvu ja arengu juurtest õiteni. Tugevdab taimi, annab õitele kirka värvuse ja pikendab õitsemisperioodi. Tasakaalustatult väetatud taim on vastupidavam haigustele ja kahjuritele.

Kasutamine:

Kasvuajal: (märts – oktoober) üks kord nädalas
Puhkeajal: (november – veebruar) üks kord kuus
Kasuta mõõdikuna korgi ülaosa (mitte keermestatud alaosa).
Toataimed: sega ½ korgitäit (7ml) 1liitri vee kohta.
Altkastmisega potid: sega ½ korgitäit 3 liitri vee kohta.
Õuetaimed: sega 1 korgitäis (14ml) 1liitri vee kohta.”

Substral soovitab

Kaktuste jt sukulentide väetamisel kasuta 1/2 kasutusmormist. Talvisel ajal kasuta väetamise ühtlustamiseks üle nädala 1/2 kasutusnormist.

Koostis:

EÜ-VÄETIS. NPK väetislahus. N:P2O5:K2O 7:3:5 +mikroelemendid. Kloorivaba
Koostis: üldlämmastik(N) 7%, millest 1,7% nitraatlämmastikku 1,8% ammooniumlämmastikku, 3,5 uurealämmastikku; 3% vees lahustuv fosforpentaoksiid(P2O5); 5% vees lahustuv kaaliumoksiid(K2O); raud(Fe) 0,06%; mangaan(Mn) 0,01%; vask(Cu) 0.002%; tsink(Zn) 0,002%; vees lahustuv molübdeen(Mo) 0,001%. Fe vees lahustuva DTPA kelaadina ja Cu, Mn, Zn vees lahustuva EDTA kelaadina.

Hoidmine ja säilitamine:

Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Säilitada originaalpakendis suletuna temperatuuril +5-+30°C, otsese päikese eest varjatud kohas. Säilivusaeg mitte alla 60 kuu. Valmistamise aeg vaata pakendilt. Kasutusaeg ei ole piiratud.